تبلیغات

مجله اینترنتی آریا پی - آموزش زبان انگلیسی نصرت 1و2و3 • نویسنده :
 • شنبه 6 خرداد 1391 ساعت: 09:05 ب.ظ

 • آموزش زبان نصرت 1و2و3


  مهارت کامل در مکالمه زبان انگلیسی در سه ماه با روزی 30 دقیقه گوش کردن به هر درس

  روش استفاده آسان برای تمامی سنین با هر سطح آشنایی با زبان انگلیسی


  برگرفته شده از جدید ترین متد آموزشی روز جهان


  تمرکز و تقویت حافظه در ضمن یاد گیری


  تکرار مطالب در فواصل زمانی مختلف


  دوره تقویت حافظه ومهارت یادگیری


  بیش از 90 ساعت آموزش شامل محاوره,آشنایی با لغات,آموزش حروف اضافه,آشنایی با جمله سازی,آشنایی با یکصد لغت ابتدایی, شیوه صحیح تلفظ و نوشتن الفبا


  آلبوم یادگیری مکالمه انگلیسی در خواب مجموعه ای است بی نظیر و کامل از 18 درس و تمرین آموزش مکالمات زبان انگلیسی که درسها بصورت گفتاری و به فرمت فایل های صوتی MP3 (قابل استفاده با تمام وسایل پخش سی دی های صوتی) و به دو زبان فارسی و انگلیسی همزمان ارائه میشود.این صداها همزمان با تلفیق دو تکنولوژی زنده نمایی صحنه های صوتی در داخل جمجمه یا , BINAURAL SOUNDS و تکنیک منحصر به فرد همسازی و همگامی مغزی Brain synchronizing از طریق هد فون برای مغز هنگام خواب قابل شنیدن میباشند و به دلیل همراه داشتن امواج خاص فعال سازی ذهن هنگام پخش درس ها مغز شما را در عالی ترین شرایط کاری (یعنی در خواب و در زمان استراحت) و به راحت ترین شیوه با واژها و جملات اساسی زبان آشنا می سازد.

  شما وقتی از خواب بیدار میشوید در کمال حیرت می بینید که نسبت به روز قبل هزاران لغت جدید برایتان معنا دار شده اند به طور نا خود آگاه بخش اعظم مفاهیم مکالمات روز مره و نوشته های انگلیسی را درک میکنید !
  اورجینال
  قابلیت اجرا بر روی کامپیوتر و موبایل و Mp3 &DVD Player

  تقویت حافظه نصرت:


  و اینک تقویت حافظه و تند خوانی نصرت ( ارائه‌ای دیگر از موسسه نصرت )،پس از ماهها استفاده از cd‌های آموزش مکالمه زبان انگلیسی مصرف کنندگان این محصول پی به واقعی بودن ادعای ما برده اند و حتی عده‌ای معتقدند قدرت و ارزش این سی دی ها بسیار بیش از آن چیزی است که ما به آن اشاره کردیم . همانطور که همه میدانید موسسه نصرت قبل از پرداختن به بحث آموزش زبان که در واقع انقلابی را در روش یادگیری سریع مکالمه انگلیسی ایجاد کرد به آموزش روشهای تند خوانی و تقویت حافظه میپرداخت و در واقع اولین موسسه تند خوانی کشور است که بازده متدها و روشهایش برای همگان اثبات شده است . آقای نصرت در ادامه ارئه موفقیت آمیز نوارهای آموزش زبان ( که ما آن را به سی دی تبدیل کردیم ) نوارهای معجزه کننده تقویت حافظه را به بازار عرضه کرد که خود من به عنوان یک استفاده کننده این محصول مدعی هستم که واقعا این دیگه آخرشه . اما چرا ؟ انگلیسی  ۱٫
  با متد نوین به کار گرفته در این نوارها ( که باز ما آن را به سی دی cd تبدیل کردیم) فقط بصورت صوتی قدرت حافظه خود را به ده برابر ( دقیقاً ده برابر) افزایش دهید. دیگر گرفتار تمرین بر روی کاغذ و یا مطالعه برای تقویت حافظه و تند خوانی نخواهید بود و فقط گوش کنید. ( ۱۰۰% صوتی دقیقاً مثل سی دی‌های مکالمه زبان)


  ۲٫
  کارشناسانی که بر روی مغز انسان کار کرده‌اند معتقدند ضریب هوش با بالارفتن میزان حافظه افزایش می‌یابد. همچنین بررسیها نشان داده یک انسان میتواند از ۵ تا ۶ درصد قدرت حافظه‌اش استفاده کند. این میزان در تیز هوشان حداکثر ۹ درصد است. این سی دی در فقط سه هفته به شما می‌آموزد چگونه بصورت عملی این مقدار را به ۵۰ درصد افزایش دهید.


  ۳٫
  برای همیشه قلم و کاغذ را فراموش کنید. یک کتاب پر از فرمول را روبرویتان قرار دهید. مغز شما به طور خودکار همه فرمولها را حفظ میکند و تا آخر عمر در حافظه شما باقی خواهد ماند. فراموشی را برای همیشه فراموش کنید. (اینها بخشهایی از صحبتهای آقای نصرت است) او همچنین یک مثال عملی میزند که شما در هفته سوم استفاده از این نوارها توانایی انجام آن را خواید داشت او می‌گوید: به درون یک سالن بروید که ۱۰۰ نفر مهمان در آن سالن است. شما هیچکدام را نمی‌شناسید. از مهمان‌ها بخواهید یکی یکی خود را به شما معرفی کنند. آنها هرکدام نام، فامیل و تلفن خود را فقط یک بار به شما خواهند گفت. شما بعد از این مهمانی در هر لحظه از عمر هرکدام از ایشان را ببینید نام، فامیل و تلفن او را به یاد خواهید آورد. شما همچنین میتوانید اسامی همه مهمانها با کلیه مشخصاتشان را به ترتیب معرفی کردن در هر زمان از عمرتان به خاطر بیاورید و بازگو کنید. این کارها واقعاً پس از سه هفته گوش کردن به این نوارها عملی است. فقط گوش کردن به دو جلسه اول این آموزش تقویت حافظه شما را شگفت زده خواهد کرد. این روش هم میزان یادگیری و هم سرعت یادگیری شما را به طور شگفت انگیزی افزایش میدهد چون نه شخص شما بلکه مغز شما یاد میگیرد که چگونه همه چیز را بخاطر بسپارد. به همان سادگی که نفس می‌کشید.


  ۴٫
  شعار همیشگی استاد نصرت این است: « اصلاً استعداد شما مهم نیست» به من کسانی را تحویل دهید که خیال میکنید از همه خنگ ترند کسانی که به خودشان برچسب کم هوشی زده‌اند. کسانی که فکر میکنید چیز یاد نمیگیرند. ببینید من از اینها چه خواهم ساخت و چه چیزی تحویل میدهم.
  آلبوم یادگیری مکاملمه انگلیسی در خواب:
  Sleep English یا آلبوم یادگیری مکالمه انگلیسی درخواب مجموعه‌ای است بی نظیر وکامل از ۱۸ درس وتمرین آموزش مکالمات زبان انگلیسی که درسها بصورت گفتاری وبه فرمت فایل‌های صوتی mp3 (( قابل استفاده با وسایل پخش سی دی‌های صوتی )) وبه ۲ زبان فارسی وانگلیسی همزمان ارائه می شود. این صداها با تلفیق دو تکنولوژی زنده نمایی صحنه‌های صوتی درداخل جمجمه یا Binaural Sounds وتکنیک منحصر به فرد همسازی وهمگامی مغزی


  Brain Synchronizing ازطریق هدفون برای مغزهنگام خواب ، قابل شنیدن می باشند وبه دلیل همراه داشتن امواج خاص فعال سازی ذهن هنگام پخش درس ها ، مغز شما رادرعالی ترین شرایط کاری ( یعنی درخواب ودرزمان استراحت )‌وبه راحت ترین شیوه ، با واژه ها وجملات اساسی زبان آشنامی سازد.


  شما وقتی از خواب بیدار می شویددرکمال حیرت می بینیدکه نسبت به روز قبل هزاران لغت جدید برایتان معنادارشده اند وبه طور ناخودآگاه بخش اعظم مفاهیم مکالمات روزمره ونوشته‌های انگلیسی را درک می کنید!!


  دیگر یادگیری زبان انگلیسی دشوار نخواهدبود.


  به کمک ضمیر ناخودآگاه درخواب انگلیسی بیاموزید!!
  امواج مغزی انسان در حالت خواب با حالت بیداری تفاوت می کند. وقتی انسان خواب است امواج مغزی او شکل خاصی می گیرند و به همین دلیل انسان خوابیده فقط آن امواج را می شناسد و با آن امواج واکنش‌های بدن خود را تنظیم می کند.


  حال تصور کنید که یک دوره کامل آموزش انگلیسی به صورت صوتی (و به شکل آموزش زبان مادری یعنی ابتدا درس به فارسی تشریح و سپس به زبان انگلیسی ارائه شود.) حاوی بیش از چهل ساعت آموزش با امواج مغزی حالت خواب مدوله شود. یعنی به اصطلاح مهندسی مخابرات پوش امواج مغزی اصوات آموزشی باشند. در این حالت مغز ضمن پذیرش امواج خواب عمیق ، امواج ضمیمه و پوش آن را نیز بدون مقاومت می پذیرد و آنها را به درونی ترین لایه‌های خود راه می دهد. اکنون فرض کنید با تکنیک binaural صداهای آموزشی فضایی شوند. یعنی به شکلی درآیند که تمام محفظه اسکلت درون مغز را به سلطه خود درآورند و فرد خوابیده احساس کند که به جای یک صدای بیرونی از درون فضای سرش صداها بیرون می آیند (یعنی درست حالتی که انسان وقتی با خودش حرف می زند و گفتگوی درونی روزانه خود را شکل می دهد).


  در این حالت مغز انسان با لذت و شوق و آغوش باز تمام اطلاعات صوتی را بدون هیچ پیشداوری به درون حافظه عمیق و ضمیر ناخودآگاه ارسال می کند. و چند ساعت بعد که فرد از خواب بیدار می شود می بیند به طور ناخودآگاه هزاران واژه و اصطلاح انگلیسی برایش آشنا و معنا دار شده اند و از همه مهم تر هنگام برخورد با یک مطلب احساس می کند که قبلا آن را جایی شنیده است و برایش بسیار آشنااست. با توجه به اینکه این شیوه یادگیری مستقیما در داخل مغز و سوار بر محمل امواج مغزی صورت می گیرد ، اثر بخشی آن فوق العاده است. این در حالی است که درس‌های آموزشی انتخابی همزمان فارسی و انگلیسی هستند و در نتیجه فرد احساس می کند که درس‌های انگلیسی داده شده در حقیقت بخشی توسعه یافته از واژه نامه و دایره لغات فارسی او هستند و به قولی دیگر زبانی جدید نیاموخته بلکه همان زبان مادری اش را توسعه داده است که این شکل یادگیری زبان عالی ترین و صحیح ترین شکل ممکن برای آموختن یک زبان جدید است.


  مجموعه یادگیری انگلیسی در رویا با حضور بیش از پنجاه مهندس و روانشناس و زبان شناس تهیه شده است و در نوع خود عالی ترین شکل آموزش سریع زبان انگلیسی برای تمام سنین محسوب می شود.  شماره مجوز: ۱۵۵/۸۱۱۰۱


  اورجینال

  درصد :5

  قیمت ویژه: 8,800 تومان

  درصد :5


  رفتم ماشینو از پارکینگ بگیرم یارو میپرسه میرید داخل ؟
  میگم پَ نه پَ دیگه مزاحمتون نمیشم فقط به ماشینم بگید من دم در منتظرشم !

  حموم بودم ، مامانم می زنه به در می گم بله ؟ می گه حمومی ؟

  میگم پَ نه پَ اینجا لندنه ، صدای منو از رادیو بی بی سی می شنوی !
  میگه : در زدم بگم مهمونها اومدن دختراشون هم رفتن تو اتاقت داران با کامپیوترت کار میکنند ، لباس و حوله ات رو هم از پشت در برمیدارم که امشب رو لندن بمونی تا درک و فهم درست جواب دادن رو یاد بگیری ، آها یه چیز دیگه احتمالا آبگرمکن رو هم خاموش میکنم !!

  داشتم تلویزیون میدیدم .
  بعد مادر بزرگم اومده کانال رو عوض کرده بعد به من میگه داشتی میدیدی ؟!
  گفتم پَ نه پَ داشتم گرمش میکردم تا شما بیای ببینی !
  دسته بندی :
  نظرات پست
  این نظر توسط maschio nike air force 1 mid bianca در تاریخ پنجشنبه 29 فروردین 1398 06:07 ب.ظ ارسال شده است
  <a href="http://www.clashopedia.com/minnesota-vikings-beanie-hatl">minnesota vikings beanie</a> <a href="http://www.adamomacri.com/nike-lunarglide-7-femmes-orange-rose-chaussuresh">nike lunarglide 7 femmes orange rose</a> <a href="http://www.waltonranchtx.com/hombres-nike-kd-9-naranja-zapatosk">hombres nike kd 9 naranja</a> <a href="http://www.dominickcars.com/nike-air-max-black-man-shoesj">nike air max black man</a> <a href="http://www.libertactica.com/detroit-tigers-new-era-mlb-the-league-metallic-patch-59fifty-cap-hath">detroit tigers new era mlb the league metallic patch 59fifty cap</a> <a href="http://www.flixzine.com/mujeres-nike-air-max-thea-blanco-zapatosl">mujeres nike air max thea blanco</a>
  maschio nike air force 1 mid bianca http://www.eadamattia.com/maschio-nike-air-force-1-mid-bianca-scarpej

  این نظر توسط buffalo bills new era nfl heather pop 9fifty snapback cap در تاریخ پنجشنبه 29 فروردین 1398 06:06 ب.ظ ارسال شده است
  <a href="http://www.hutchinsmedia.com/nike-roshe-run-mennns-r%C3%B8d-and-svart-obuvi">nike roshe run mennns r酶d and svart</a> <a href="http://www.datesfordate.com/hombres-nike-air-rejuven8-mule-3-arenaals-rojo-blanco-zapatosl">hombres nike air rejuven8 mule 3 arenaals rojo blanco</a> <a href="http://www.spchemtech.com/nike-maschio-free-run-5.0-nero-scarpeh">nike maschio free run 5.0 nero</a> <a href="http://www.eadamattia.com/nike-tiempo-legend-v-ag-black-pomo-yellow-shoesk">nike tiempo legend v ag black pomo yellow</a> <a href="http://www.citypixxel.com/oakley-enduring-pace-sunglasses-sunglassesh">oakley enduring pace sunglasses</a> <a href="http://www.megasatinc.com/adidas-flat-blanc-chaussures-chaussuresl">adidas flat blanc chaussures</a>
  buffalo bills new era nfl heather pop 9fifty snapback cap http://www.showboxi.com/buffalo-bills-new-era-nfl-heather-pop-9fifty-snapback-cap-hatj

  این نظر توسط vidiyow در تاریخ سه شنبه 27 فروردین 1398 01:48 ب.ظ ارسال شده است
  <a href="http://www.hutchinsmedia.com/kvinders-nike-free-run-2-bl%C3%A5-skoh">kvinders nike free run 2 bl氓</a> <a href="http://www.datesfordate.com/josh-norman-24-washington-redskins-jersey-nfli">josh norman 24 washington redskins jersey</a> <a href="http://www.spchemtech.com/nike-air-max-2018-kvinner-svart-oransje-obuvk">nike air max 2018 kvinner svart oransje</a> <a href="http://www.eadamattia.com/coach-mens-leather-hamilton-briefcase-laptop-commuter-bag-black-nwt-new-54801-coachh">coach mens leather hamilton briefcase laptop commuter bag black nwt new 54801</a> <a href="http://www.citypixxel.com/nike-hyperrev-2015-grigio-scarpej">nike hyperrev 2015 grigio</a> <a href="http://www.megasatinc.com/nike-roshe-run-maschio-high-warm-nero-verde-scarpei">nike roshe run maschio high warm nero verde</a>
  vidiyow http://www.vidiyow.com/

  این نظر توسط basarancarpet در تاریخ سه شنبه 27 فروردین 1398 01:48 ب.ظ ارسال شده است
  <a href="http://www.sumumcatering.com/air-jordan-jumpman-jaune-blanc-chaussuresh">air jordan jumpman jaune blanc</a> <a href="http://www.amsinconline.com/air-jordan-2-retro-low-rouge-chaussuresj">air jordan 2 retro low rouge</a> <a href="http://www.cavestt.com/nike-hypervenom-phantom-fg-blau-orange-gr%C3%BCn-schuhek">nike hypervenom phantom fg blau orange gr眉n</a> <a href="http://www.deshiresult.com/stephen-curry-female-jersey-nflh">stephen curry female jersey</a> <a href="http://www.quentsons.com/kvinner-nike-air-rejuven8-mule-3-sandals-svart-hvit-obuvi">kvinner nike air rejuven8 mule 3 sandals svart hvit</a> <a href="http://www.steugenesband.com/air-jordan-retro-6-white-black-pattern-shoesj">air jordan retro 6 white black pattern</a>
  basarancarpet http://www.basarancarpet.com/

  این نظر توسط attawhed در تاریخ یکشنبه 25 فروردین 1398 12:06 ب.ظ ارسال شده است
  <a href="http://www.dietecon.net/kvinders-adidas-zx-flux-guld-chaussuresd">kvinders adidas zx flux guld</a> <a href="http://www.digilowcost.net/adidas-neo-verde-oro-obuve">adidas neo verde oro</a> <a href="http://www.digitalgoldrush.net/air-jordan-ultra-fly-orange-noir-kurpesd">air jordan ultra fly orange noir</a> <a href="http://www.dimaf.net/asics-gel-hyper-33-verde-gris-schuhec">asics gel hyper 33 verde gris</a> <a href="http://www.dionamago.net/nike-air-max-2014-lyser%C3%B8d-s%C3%B8lv-butyg">nike air max 2014 lyser酶d s酶lv</a> <a href="http://www.disorderedliberty.net/nike-zoom-vomero-4-herre-l%C3%B8b-sko-scarped">nike zoom vomero 4 herre l酶b sko</a>
  attawhed http://www.attawhed.net/

  این نظر توسط toytraders در تاریخ یکشنبه 25 فروردین 1398 12:05 ب.ظ ارسال شده است
  <a href="http://www.tahoebathworks.net/hvit-gr%C3%A5-and-svart-jordan-9-obuvb">hvit gr氓 and svart jordan 9</a> <a href="http://www.teknicinfo.net/air-jordan-retro-3-barn-s%C3%B8lv-scarpec">air jordan retro 3 barn s酶lv</a> <a href="http://www.thylaneblondeau.net/air-jordan-2-qf-university-blau-kobe-schuhef">air jordan 2 qf university blau kobe</a> <a href="http://www.tidewaterusadance.net/air-jordan-11-low-wei%C3%9F-metalleic-silber-schwarz-scarpeb">air jordan 11 low wei脽 metalleic silber schwarz</a> <a href="http://www.torukoryoko.net/nike-free-tr-bambini-arancia-oro-schuhee">nike free tr bambini arancia oro</a> <a href="http://www.toytraders.net/jordan-retro-7-noir-and-orange-butyf">jordan retro 7 noir and orange</a>
  toytraders http://www.toytraders.net/

  این نظر توسط http://tinyurl.com/ در تاریخ سه شنبه 20 فروردین 1398 11:39 ق.ظ ارسال شده است
  Hello Dear, are you genuinely visiting this website daily,
  if so after that you will absolutely get
  nice knowledge.

  این نظر توسط minecraft در تاریخ یکشنبه 18 فروردین 1398 02:30 ق.ظ ارسال شده است
  Greate pieces. Keep writing such kind of info
  on your page. Im really impressed by your blog.
  Hi there, You've performed a great job. I'll definitely digg it and personally
  recommend to my friends. I'm confident they will be benefited from this site.

  این نظر توسط minecraft در تاریخ شنبه 17 فروردین 1398 12:43 ق.ظ ارسال شده است
  I am now not positive the place you're getting your info,
  but great topic. I needs to spend some time learning more or working out more.
  Thanks for fantastic information I used to be looking for
  this information for my mission.

  این نظر توسط minecraft در تاریخ پنجشنبه 15 فروردین 1398 08:45 ب.ظ ارسال شده است
  Thanks to my father who informed me regarding this web site, this website is truly awesome.

  این نظر توسط howatshives در تاریخ سه شنبه 13 فروردین 1398 05:26 ب.ظ ارسال شده است
  <a href="http://www.jazzoutlaw.com/lebron-12-low-rosso-october-obuvb">lebron 12 low rosso october</a> <a href="http://www.fifteenforty.com/nike-air-max-thea-hvit-svart-scarpec">nike air max thea hvit svart</a> <a href="http://www.cagiad.com/nike-lunarglide-armada-azul-schuhef">nike lunarglide armada azul</a> <a href="http://www.magicwristlet.com/unisex-nike-roshe-run-rosso-argento-scarpeb">unisex nike roshe run rosso argento</a> <a href="http://www.fleksys.com/jordan-air-retro-3-rot-schuhee">jordan air retro 3 rot</a> <a href="http://www.teamworkpress.com/nike-zoom-winflo-3-azul-verde-butyf">nike zoom winflo 3 azul verde</a>
  howatshives http://www.howatshives.com/

  این نظر توسط tinyurl.com در تاریخ سه شنبه 13 فروردین 1398 07:38 ق.ظ ارسال شده است
  Wonderful article! That is the kind of info that should be shared across the internet.
  Shame on the seek engines for no longer positioning this publish upper!
  Come on over and consult with my website . Thanks =)

  این نظر توسط fabrikatrav در تاریخ سه شنبه 13 فروردین 1398 06:32 ق.ظ ارسال شده است
  <a href="http://www.kideschool.com/nike-zoom-pegasus-33-mujeres-azul-oro-scarpea">nike zoom pegasus 33 mujeres azul oro</a> <a href="http://www.killersandbox.com/nike-flyknit-racer-schwarz-wei%C3%9F-femme-kurpesf">nike flyknit racer schwarz wei脽 femme</a> <a href="http://www.mymascensores.com/stadium-series-pittsburgh-penguins-jersey-nflr">stadium series pittsburgh penguins jersey</a> <a href="http://www.paypalwar.com/air-jordan-11-retro-low-marinen-gum-gul-kurpesf">air jordan 11 retro low marinen gum gul</a> <a href="http://www.bamoments.com/dam%C3%A4nner-nike-lunarglide-7-korallee-schuhef">dam盲nner nike lunarglide 7 korallee</a> <a href="http://www.fintecsales.com/nike-roshe-run-hyp-qs-maschio-nero-gray-trainers-obuvf">nike roshe run hyp qs maschio nero gray trainers</a>
  fabrikatrav http://www.fabrikatrav.com/

  این نظر توسط ahlivv در تاریخ دوشنبه 12 فروردین 1398 12:26 ب.ظ ارسال شده است
  <a href="http://www.poppiesdelray.com/nike-air-max-one-essential-gris-zapatosh">nike air max one essential gris</a> <a href="http://www.soundsofbuzz.com/negro-and-rojo-nike-roshe-run-zapatosk">negro and rojo nike roshe run</a> <a href="http://www.hozloli.com/the-north-face-down-ski-jacket-northfaceh">the north face down ski jacket</a> <a href="http://www.privetaustria.com/nike-lebron-15-frau-schwarz-rot-schuhek">nike lebron 15 frau schwarz rot</a> <a href="http://www.goodnnasty.com/air-jordan-cp3-bl%C3%A5-sort-r%C3%B8d-skoi">air jordan cp3 bl氓 sort r酶d</a> <a href="http://www.ankarasanal.com/nike-soccers-chaussures-bleu-gris-chaussuresh">nike soccers chaussures bleu gris</a>
  ahlivv http://www.ahlivv.com/

  این نظر توسط qgchsmrt در تاریخ دوشنبه 12 فروردین 1398 12:26 ب.ظ ارسال شده است
  <a href="http://www.forttr.com/nike-hyperdunk-2014-low-hommesthe-verte-bleu-chaussuresh">nike hyperdunk 2014 low hommesthe verte bleu</a> <a href="http://www.chopkinslaw.com/air-jordan-retro-14-plata-azul-zapatosk">air jordan retro 14 plata azul</a> <a href="http://www.plusbolivia.com/adidas-nitrocharge-white-shoesj">adidas nitrocharge white</a> <a href="http://www.ahlivv.com/washington-wizards-47-nba-petal-pink-47-clean-up-cap-hath">washington wizards 47 nba petal pink 47 clean up cap</a> <a href="http://www.bybrettbarner.com/nike-blazer-mid-suede-negro-zapatosl">nike blazer mid suede negro</a> <a href="http://www.timowallets.com/nike-free-run-4.0-men-black-blue-shoesk">nike free run 4.0 men black blue</a>
  qgchsmrt http://www.qgchsmrt.com/

  این نظر توسط bagintaiwan در تاریخ دوشنبه 12 فروردین 1398 12:25 ب.ظ ارسال شده است
  <a href="http://www.diplomabroad.com/mens-paulo-dybala-juventus-fc-soccer-jersey-black-white-short-shirt-10-adidas-nfli">mens paulo dybala juventus fc soccer jersey black white short shirt 10 adidas</a> <a href="http://www.trechadental.com/adidas-superstar-blanco-mettodasic-azul-zapatosh">adidas superstar blanco mettodasic azul</a> <a href="http://www.akhbarsanaye.com/nike-roshe-run-full-negro-zapatosk">nike roshe run full negro</a> <a href="http://www.timxes.com/north-face-denali-2-fleece-northfaceh">north face denali 2 fleece</a> <a href="http://www.leadercheetah.com/nike-hyperdunk-2016-low-blau-schuhek">nike hyperdunk 2016 low blau</a> <a href="http://www.arealleader.com/converse-bl%C3%A5-l%C3%A6der-sko-skoi">converse bl氓 l忙der sko</a>
  bagintaiwan http://www.bagintaiwan.com/

  این نظر توسط http://goo.gl/8r1Yuu در تاریخ یکشنبه 11 فروردین 1398 08:00 ب.ظ ارسال شده است
  It's actually a cool and useful piece of information. I am satisfied
  that you just shared this useful information with us.
  Please stay us informed like this. Thanks for sharing.

  این نظر توسط faithandprosperity در تاریخ یکشنبه 11 فروردین 1398 07:10 ق.ظ ارسال شده است
  <a href="http://www.imovieye.net/nike-free-run-5.0-v2-herren-laufen-schuhe-schwarz-gelb-schuhef">nike free run 5.0 v2 herren laufen schuhe schwarz gelb</a> <a href="http://www.inafj.net/nike-zoom-iv-kobe-bryant-basketballe-schuhe-scarpee">nike zoom iv kobe bryant basketballe schuhe</a> <a href="http://www.infoinvest.net/new-blance-620-barn-brun-gr%C3%B8nn-kurpesa">new blance 620 barn brun gr酶nn</a> <a href="http://www.innerhumanism.net/nike-free-run-4.0-nero-nero-kurpesc">nike free run 4.0 nero nero</a> <a href="http://www.inspiriamedia.net/zx-flux-xeno-negro-ink-obuva">zx flux xeno negro ink</a> <a href="http://www.integralcinema.net/nike-air-max-97-prm-tape-blau-zebra-light-schuhef">nike air max 97 prm tape blau zebra light</a>
  faithandprosperity http://www.faithandprosperity.net/

  این نظر توسط productsforhealth در تاریخ یکشنبه 11 فروردین 1398 07:09 ق.ظ ارسال شده است
  <a href="http://www.softballinsider.net/nike-air-max-95-stussy-bl%C3%A5-gul-scarpef">nike air max 95 stussy bl氓 gul</a> <a href="http://www.sohoartusa.net/jordan-retro-11-nero-bianca-argento-chaussuresb">jordan retro 11 nero bianca argento</a> <a href="http://www.sonegboom.net/mennns-nike-free-run-4.0-gr%C3%B8nn-hvit-butya">mennns nike free run 4.0 gr酶nn hvit</a> <a href="http://www.soulcircuit.net/free-og-14-br-tout-noir-schuhee">free og 14 br tout noir</a> <a href="http://www.soulmateunlimited.net/herre-nike-flyknit-lunar-1-bl%C3%A5-orange-chaussurese">herre nike flyknit lunar 1 bl氓 orange</a> <a href="http://www.spideradio.net/yeezy-boost-350-nero-and-copper-obuvf">yeezy boost 350 nero and copper</a>
  productsforhealth http://www.productsforhealth.net/

  این نظر توسط schildgen در تاریخ یکشنبه 11 فروردین 1398 07:09 ق.ظ ارسال شده است
  <a href="http://www.florianscafe.net/adidas-damian-lillard-rojo-bull-butya">adidas damian lillard rojo bull</a> <a href="http://www.floridalighthouse.net/zx-850-wei%C3%9F-dots-butya">zx 850 wei脽 dots</a> <a href="http://www.fortknoxjewelers.net/lebron-nike-witness-zapatos-obuvd">lebron nike witness zapatos</a> <a href="http://www.freerivalcasinos.net/mujeres-adidas-stan-smith-azul-scarpec">mujeres adidas stan smith azul</a> <a href="http://www.friendsofugami.net/adidas-climacool-ride-ii-mennns-oransje-schuhef">adidas climacool ride ii mennns oransje</a> <a href="http://www.fullertonchamber.net/nike-air-max-2014-rose-and-orange-scarpef">nike air max 2014 rose and orange</a>
  schildgen http://www.schildgen.net/

  این نظر توسط rusticlighting در تاریخ یکشنبه 11 فروردین 1398 07:08 ق.ظ ارسال شده است
  <a href="http://www.negamarket.net/yeezy-boost-350-for-vendita-real-life-schuhed">yeezy boost 350 for vendita real life</a> <a href="http://www.netdecode.net/nike-air-presto-4d-bl%C3%A5-svart-kurpesb">nike air presto 4d bl氓 svart</a> <a href="http://www.newbridgebank.net/nike-air-force-one-low-schwarz-patent-kurpesa">nike air force one low schwarz patent</a> <a href="http://www.newellfirm.net/nike-air-huarache-blu-elephant-obuvb">nike air huarache blu elephant</a> <a href="http://www.newlawpress.net/nike-air-huarache-military-blau-for-verkauf-kurpesa">nike air huarache military blau for verkauf</a> <a href="http://www.newscenefiles.net/nike-free-trainer-3.0-scarpe-butyd">nike free trainer 3.0 scarpe</a>
  rusticlighting http://www.rusticlighting.net/

  این نظر توسط iubhlis در تاریخ یکشنبه 26 اسفند 1397 11:18 ق.ظ ارسال شده است
  <a href="http://www.larrystoverjr.com/nike-free-run-5.0-rot-and-wei%C3%9F-quartz-obuva">nike free run 5.0 rot and wei脽 quartz</a> <a href="http://www.gokartinfo.com/air-yeezy-ii-2-sp-max-90-rosado-amarillo-butyc">air yeezy ii 2 sp max 90 rosado amarillo</a> <a href="http://www.enemythunder.com/air-jordan-10-retro-femmes-blanc-violet-for-vente-scarpeb">air jordan 10 retro femmes blanc violet for vente</a> <a href="http://www.lahtacentr.com/nike-air-max-2010-rosa-verde-kurpesf">nike air max 2010 rosa verde</a> <a href="http://www.intspv.com/nike-roshe-run-triangle-oro-negro-scarpea">nike roshe run triangle oro negro</a> <a href="http://www.itsmylogo.com/marina-militare-air-jordan-12-obuvc">marina militare air jordan 12</a>
  iubhlis http://www.iubhlis.com/

  این نظر توسط jazzoutlaw در تاریخ یکشنبه 26 اسفند 1397 11:16 ق.ظ ارسال شده است
  <a href="http://www.gccqueens.com/hommes-nike-free-run-4.0-noir-violet-scarpec">hommes nike free run 4.0 noir violet</a> <a href="http://www.diumsolution.com/nike-kd-9-triple-svart-ice-schuhee">nike kd 9 triple svart ice</a> <a href="http://www.daybel.com/femmes-nike-kd-8-blanc-jaune-scarpeb">femmes nike kd 8 blanc jaune</a> <a href="http://www.marybethyates.com/asics-gel-quantum-360-femminile-zebra-scarpe-schuhee">asics gel quantum 360 femminile zebra scarpe</a> <a href="http://www.jaskcsun.com/nike-roshe-run-vendita-canada-butyf">nike roshe run vendita canada</a> <a href="http://www.maromina.com/nike-free-3.0-neon-lyser%C3%B8d-hot-punch-kaufen-obuve">nike free 3.0 neon lyser酶d hot punch kaufen</a>
  jazzoutlaw http://www.jazzoutlaw.com/

  این نظر توسط converse chuck gris در تاریخ پنجشنبه 2 اسفند 1397 12:29 ب.ظ ارسال شده است
  <a href="http://www.mgazamusic.com/nike-zoom-pegasus-33-gul-lyser%C3%B8d-skoi">nike zoom pegasus 33 gul lyser酶d</a> <a href="http://www.thehugdealer.com/tout-blanc-hommes-nike-air-max-chaussuresh">tout blanc hommes nike air max</a> <a href="http://www.improvisate.com/oklahoma-city-thunder-47-nba-triple-rush-clean-up-cap-hatl">oklahoma city thunder 47 nba triple rush clean up cap</a> <a href="http://www.urbnite.com/hommes-adidas-yeezy-boost-550-chaussures-noir-blanc-chaussuresh">hommes adidas yeezy boost 550 chaussures noir blanc</a> <a href="http://www.cywebco.com/adidas-samba-super-suede-verde-zapatosk">adidas samba super suede verde</a> <a href="http://www.penisbeaker.com/mens-nike-free-flyknit-4.0-blue-grey-shoesj">mens nike free flyknit 4.0 blue grey</a>
  converse chuck gris http://www.nigmotion.com/converse-chuck-gris-zapatosh

  این نظر توسط ray ban cats 5000 green در تاریخ پنجشنبه 2 اسفند 1397 12:28 ب.ظ ارسال شده است
  <a href="http://www.shopmrkatin.com/nike-hyperdunk-2014-dam%C3%A4nner-grau-lila-schuhej">nike hyperdunk 2014 dam盲nner grau lila</a> <a href="http://www.bassgoesgreen.com/nike-air-presto-camouflage-frau-minzgr%C3%BCn-lila-rosa-schuhei">nike air presto camouflage frau minzgr眉n lila rosa</a> <a href="http://www.campsiberia.com/nike-free-og-14-br-menn-svart-gr%C3%A5-obuvj">nike free og 14 br menn svart gr氓</a> <a href="http://www.parlapotuak.com/nike-kobe-ad-nero-oro-grigio-scarpel">nike kobe ad nero oro grigio</a> <a href="http://www.bhramarhealth.com/adidas-mundial-team-astro-blanc-noir-chaussuresh">adidas mundial team astro blanc noir</a> <a href="http://www.tamisettc.com/femminile-nike-free-run-3-viola-scarpeh">femminile nike free run 3 viola</a>
  ray ban cats 5000 green http://www.lesenat.com/ray-ban-cats-5000-green-sunglassesh

  این نظر توسط oakley jury sunglasses parts در تاریخ پنجشنبه 2 اسفند 1397 12:28 ب.ظ ارسال شده است
  <a href="http://www.breadnb.com/hommes-nike-air-max-87-sb-noir-gris-vert-chaussuresl">hommes nike air max 87 sb noir gris vert</a> <a href="http://www.zurbaranpalma.com/nike-roshe-run-rosa-and-wei%C3%9F-schuhej">nike roshe run rosa and wei脽</a> <a href="http://www.copcimetamine.com/adidas-16.1-fg-ag-royal-blau-schwarz-orange-schuhei">adidas 16.1 fg ag royal blau schwarz orange</a> <a href="http://www.ankvipescort.com/nike-air-max-tailwind-7-kvinners-svart-obuvj">nike air max tailwind 7 kvinners svart</a> <a href="http://www.zoyamassages.com/nike-air-max-bw-og-blu-scarpel">nike air max bw og blu</a> <a href="http://www.escortforvip.com/air-jordan-retro-12-dark-bleu-blanc-chaussuresh">air jordan retro 12 dark bleu blanc</a>
  oakley jury sunglasses parts http://www.bethliggett.com/oakley-jury-sunglasses-parts-sunglassesh

  این نظر توسط california golden bears top of the world ncaa venue adjustable cap در تاریخ پنجشنبه 2 اسفند 1397 12:28 ب.ظ ارسال شده است
  <a href="http://www.kywordsmith.com/nike-air-max-r%C3%B8d-hvid-sort-skoi">nike air max r酶d hvid sort</a> <a href="http://www.zanelebeauty.com/nike-air-max-thea-pastel-rose-chaussuresh">nike air max thea pastel rose</a> <a href="http://www.ukclubdj.com/chicago-white-sox-new-era-2017-mlb-players-weekend-kids-59fifty-cap-hatl">chicago white sox new era 2017 mlb players weekend kids 59fifty cap</a> <a href="http://www.statusmarathi.com/nike-air-max-tavas-noir-and-orange-chaussuresh">nike air max tavas noir and orange</a> <a href="http://www.theartofaj.com/mujeres-nike-internationalist-oro-verde-zapatosk">mujeres nike internationalist oro verde</a> <a href="http://www.paralirulet.com/nike-air-max-tailwind-7-blac-green-shoesj">nike air max tailwind 7 blac green</a>
  california golden bears top of the world ncaa venue adjustable cap http://www.onlinewithgpc.com/california-golden-bears-top-of-the-world-ncaa-venue-adjustable-cap-hatj

  این نظر توسط 2011 nba dallas mavericks 11 j j barea blue swingman with champion patch jerseys در تاریخ پنجشنبه 2 اسفند 1397 12:27 ب.ظ ارسال شده است
  <a href="http://www.mbaowensboro.com/jordan-13-retro-svart-obuvi">jordan 13 retro svart</a> <a href="http://www.jodibrazeal.com/nike-zoom-winflo-3-mujeres-rosado-zapatosl">nike zoom winflo 3 mujeres rosado</a> <a href="http://www.teamjustesen.com/nike-free-run-bianca-maschio-scarpeh">nike free run bianca maschio</a> <a href="http://www.subventive.com/adidas-neo-high-yellow-silver-shoesk">adidas neo high yellow silver</a> <a href="http://www.kawaiicharm.com/ray-ban-wayfarer-black-sunglassesh">ray ban wayfarer black</a> <a href="http://www.musicngr.com/converse-tout-star-ox-cuir-blanc-femmes-chaussuresl">converse tout star ox cuir blanc femmes</a>
  2011 nba dallas mavericks 11 j j barea blue swingman with champion patch jerseys http://www.cadeemy.com/2011-nba-dallas-mavericks-11-j-j-barea-blue-swingman-with-champion-patch-jerseys-nflh

  این نظر توسط bitcashgrams در تاریخ جمعه 12 بهمن 1397 05:05 ب.ظ ارسال شده است
  <a href="http://www.divaadiamante.com/nobis-vest-khaki-western-nobisa">nobis vest khaki western</a> <a href="http://www.salessteelbar.com/moncler-womens-red-coat-monclerr">moncler womens red coat</a> <a href="http://www.webbgiganten.com/free-run-sport-skou">free run sport</a> <a href="http://www.deaffireside.com/hermes-belts-wholesale-earrings-hermesg">hermes belts wholesale earrings</a> <a href="http://www.cryptomtge.com/blue-womens-nike-roshe-run-slip-shoes-sportsf">blue womens nike roshe run slip shoes</a> <a href="http://www.medfarmailac.com/coach-poppy-gold-glam-bag-yellow-coachc">coach poppy gold glam bag yellow</a>
  bitcashgrams http://www.bitcashgrams.com/

  این نظر توسط chainoffshore در تاریخ سه شنبه 9 بهمن 1397 10:48 ق.ظ ارسال شده است
  <a href="http://www.milliemummery.com/adidas-crazylight-boost-2015-harden-skox">adidas crazylight boost 2015 harden</a> <a href="http://www.rwmconnects.com/oakley-holbrook-limited-edition-ducati-sunglassese">oakley holbrook limited edition ducati</a> <a href="http://www.loydartist.com/women-mulberry-pouches-styles-of-music-mulberrya">women mulberry pouches styles of music</a> <a href="http://www.sucularmotor.com/nike-air-max-90-pink-camo-trainersce">nike air max 90 pink camo</a> <a href="http://www.newworkmatrix.com/canada-goose-langford-green-canadagooser">canada goose langford green</a> <a href="http://www.watfashion.com/hermes-quintessence-scarf-scarfe">hermes quintessence scarf</a>
  [url=http://www.chainoffshore.com/]chainoffshore[/url]

   
  لبخندناراحتچشمک
  نیشخندبغلسوال
  قلبخجالتزبان
  ماچتعجبعصبانی
  عینکشیطانگریه
  خندهقهقههخداحافظ
  سبزقهرهورا
  دستگلتفکر
  نمایش نظرات 1 تا 30