مجله اینترنتی آریا پی - آموزش زبان انگلیسی نصرت 1و2و3 • نویسنده :
 • شنبه 6 خرداد 1391 ساعت: 09:05 ب.ظ

 • آموزش زبان نصرت 1و2و3


  مهارت کامل در مکالمه زبان انگلیسی در سه ماه با روزی 30 دقیقه گوش کردن به هر درس

  روش استفاده آسان برای تمامی سنین با هر سطح آشنایی با زبان انگلیسی


  برگرفته شده از جدید ترین متد آموزشی روز جهان


  تمرکز و تقویت حافظه در ضمن یاد گیری


  تکرار مطالب در فواصل زمانی مختلف


  دوره تقویت حافظه ومهارت یادگیری


  بیش از 90 ساعت آموزش شامل محاوره,آشنایی با لغات,آموزش حروف اضافه,آشنایی با جمله سازی,آشنایی با یکصد لغت ابتدایی, شیوه صحیح تلفظ و نوشتن الفبا


  آلبوم یادگیری مکالمه انگلیسی در خواب مجموعه ای است بی نظیر و کامل از 18 درس و تمرین آموزش مکالمات زبان انگلیسی که درسها بصورت گفتاری و به فرمت فایل های صوتی MP3 (قابل استفاده با تمام وسایل پخش سی دی های صوتی) و به دو زبان فارسی و انگلیسی همزمان ارائه میشود.این صداها همزمان با تلفیق دو تکنولوژی زنده نمایی صحنه های صوتی در داخل جمجمه یا , BINAURAL SOUNDS و تکنیک منحصر به فرد همسازی و همگامی مغزی Brain synchronizing از طریق هد فون برای مغز هنگام خواب قابل شنیدن میباشند و به دلیل همراه داشتن امواج خاص فعال سازی ذهن هنگام پخش درس ها مغز شما را در عالی ترین شرایط کاری (یعنی در خواب و در زمان استراحت) و به راحت ترین شیوه با واژها و جملات اساسی زبان آشنا می سازد.

  شما وقتی از خواب بیدار میشوید در کمال حیرت می بینید که نسبت به روز قبل هزاران لغت جدید برایتان معنا دار شده اند به طور نا خود آگاه بخش اعظم مفاهیم مکالمات روز مره و نوشته های انگلیسی را درک میکنید !
  اورجینال
  قابلیت اجرا بر روی کامپیوتر و موبایل و Mp3 &DVD Player

  تقویت حافظه نصرت:


  و اینک تقویت حافظه و تند خوانی نصرت ( ارائه‌ای دیگر از موسسه نصرت )،پس از ماهها استفاده از cd‌های آموزش مکالمه زبان انگلیسی مصرف کنندگان این محصول پی به واقعی بودن ادعای ما برده اند و حتی عده‌ای معتقدند قدرت و ارزش این سی دی ها بسیار بیش از آن چیزی است که ما به آن اشاره کردیم . همانطور که همه میدانید موسسه نصرت قبل از پرداختن به بحث آموزش زبان که در واقع انقلابی را در روش یادگیری سریع مکالمه انگلیسی ایجاد کرد به آموزش روشهای تند خوانی و تقویت حافظه میپرداخت و در واقع اولین موسسه تند خوانی کشور است که بازده متدها و روشهایش برای همگان اثبات شده است . آقای نصرت در ادامه ارئه موفقیت آمیز نوارهای آموزش زبان ( که ما آن را به سی دی تبدیل کردیم ) نوارهای معجزه کننده تقویت حافظه را به بازار عرضه کرد که خود من به عنوان یک استفاده کننده این محصول مدعی هستم که واقعا این دیگه آخرشه . اما چرا ؟ انگلیسی  ۱٫
  با متد نوین به کار گرفته در این نوارها ( که باز ما آن را به سی دی cd تبدیل کردیم) فقط بصورت صوتی قدرت حافظه خود را به ده برابر ( دقیقاً ده برابر) افزایش دهید. دیگر گرفتار تمرین بر روی کاغذ و یا مطالعه برای تقویت حافظه و تند خوانی نخواهید بود و فقط گوش کنید. ( ۱۰۰% صوتی دقیقاً مثل سی دی‌های مکالمه زبان)


  ۲٫
  کارشناسانی که بر روی مغز انسان کار کرده‌اند معتقدند ضریب هوش با بالارفتن میزان حافظه افزایش می‌یابد. همچنین بررسیها نشان داده یک انسان میتواند از ۵ تا ۶ درصد قدرت حافظه‌اش استفاده کند. این میزان در تیز هوشان حداکثر ۹ درصد است. این سی دی در فقط سه هفته به شما می‌آموزد چگونه بصورت عملی این مقدار را به ۵۰ درصد افزایش دهید.


  ۳٫
  برای همیشه قلم و کاغذ را فراموش کنید. یک کتاب پر از فرمول را روبرویتان قرار دهید. مغز شما به طور خودکار همه فرمولها را حفظ میکند و تا آخر عمر در حافظه شما باقی خواهد ماند. فراموشی را برای همیشه فراموش کنید. (اینها بخشهایی از صحبتهای آقای نصرت است) او همچنین یک مثال عملی میزند که شما در هفته سوم استفاده از این نوارها توانایی انجام آن را خواید داشت او می‌گوید: به درون یک سالن بروید که ۱۰۰ نفر مهمان در آن سالن است. شما هیچکدام را نمی‌شناسید. از مهمان‌ها بخواهید یکی یکی خود را به شما معرفی کنند. آنها هرکدام نام، فامیل و تلفن خود را فقط یک بار به شما خواهند گفت. شما بعد از این مهمانی در هر لحظه از عمر هرکدام از ایشان را ببینید نام، فامیل و تلفن او را به یاد خواهید آورد. شما همچنین میتوانید اسامی همه مهمانها با کلیه مشخصاتشان را به ترتیب معرفی کردن در هر زمان از عمرتان به خاطر بیاورید و بازگو کنید. این کارها واقعاً پس از سه هفته گوش کردن به این نوارها عملی است. فقط گوش کردن به دو جلسه اول این آموزش تقویت حافظه شما را شگفت زده خواهد کرد. این روش هم میزان یادگیری و هم سرعت یادگیری شما را به طور شگفت انگیزی افزایش میدهد چون نه شخص شما بلکه مغز شما یاد میگیرد که چگونه همه چیز را بخاطر بسپارد. به همان سادگی که نفس می‌کشید.


  ۴٫
  شعار همیشگی استاد نصرت این است: « اصلاً استعداد شما مهم نیست» به من کسانی را تحویل دهید که خیال میکنید از همه خنگ ترند کسانی که به خودشان برچسب کم هوشی زده‌اند. کسانی که فکر میکنید چیز یاد نمیگیرند. ببینید من از اینها چه خواهم ساخت و چه چیزی تحویل میدهم.
  آلبوم یادگیری مکاملمه انگلیسی در خواب:
  Sleep English یا آلبوم یادگیری مکالمه انگلیسی درخواب مجموعه‌ای است بی نظیر وکامل از ۱۸ درس وتمرین آموزش مکالمات زبان انگلیسی که درسها بصورت گفتاری وبه فرمت فایل‌های صوتی mp3 (( قابل استفاده با وسایل پخش سی دی‌های صوتی )) وبه ۲ زبان فارسی وانگلیسی همزمان ارائه می شود. این صداها با تلفیق دو تکنولوژی زنده نمایی صحنه‌های صوتی درداخل جمجمه یا Binaural Sounds وتکنیک منحصر به فرد همسازی وهمگامی مغزی


  Brain Synchronizing ازطریق هدفون برای مغزهنگام خواب ، قابل شنیدن می باشند وبه دلیل همراه داشتن امواج خاص فعال سازی ذهن هنگام پخش درس ها ، مغز شما رادرعالی ترین شرایط کاری ( یعنی درخواب ودرزمان استراحت )‌وبه راحت ترین شیوه ، با واژه ها وجملات اساسی زبان آشنامی سازد.


  شما وقتی از خواب بیدار می شویددرکمال حیرت می بینیدکه نسبت به روز قبل هزاران لغت جدید برایتان معنادارشده اند وبه طور ناخودآگاه بخش اعظم مفاهیم مکالمات روزمره ونوشته‌های انگلیسی را درک می کنید!!


  دیگر یادگیری زبان انگلیسی دشوار نخواهدبود.


  به کمک ضمیر ناخودآگاه درخواب انگلیسی بیاموزید!!
  امواج مغزی انسان در حالت خواب با حالت بیداری تفاوت می کند. وقتی انسان خواب است امواج مغزی او شکل خاصی می گیرند و به همین دلیل انسان خوابیده فقط آن امواج را می شناسد و با آن امواج واکنش‌های بدن خود را تنظیم می کند.


  حال تصور کنید که یک دوره کامل آموزش انگلیسی به صورت صوتی (و به شکل آموزش زبان مادری یعنی ابتدا درس به فارسی تشریح و سپس به زبان انگلیسی ارائه شود.) حاوی بیش از چهل ساعت آموزش با امواج مغزی حالت خواب مدوله شود. یعنی به اصطلاح مهندسی مخابرات پوش امواج مغزی اصوات آموزشی باشند. در این حالت مغز ضمن پذیرش امواج خواب عمیق ، امواج ضمیمه و پوش آن را نیز بدون مقاومت می پذیرد و آنها را به درونی ترین لایه‌های خود راه می دهد. اکنون فرض کنید با تکنیک binaural صداهای آموزشی فضایی شوند. یعنی به شکلی درآیند که تمام محفظه اسکلت درون مغز را به سلطه خود درآورند و فرد خوابیده احساس کند که به جای یک صدای بیرونی از درون فضای سرش صداها بیرون می آیند (یعنی درست حالتی که انسان وقتی با خودش حرف می زند و گفتگوی درونی روزانه خود را شکل می دهد).


  در این حالت مغز انسان با لذت و شوق و آغوش باز تمام اطلاعات صوتی را بدون هیچ پیشداوری به درون حافظه عمیق و ضمیر ناخودآگاه ارسال می کند. و چند ساعت بعد که فرد از خواب بیدار می شود می بیند به طور ناخودآگاه هزاران واژه و اصطلاح انگلیسی برایش آشنا و معنا دار شده اند و از همه مهم تر هنگام برخورد با یک مطلب احساس می کند که قبلا آن را جایی شنیده است و برایش بسیار آشنااست. با توجه به اینکه این شیوه یادگیری مستقیما در داخل مغز و سوار بر محمل امواج مغزی صورت می گیرد ، اثر بخشی آن فوق العاده است. این در حالی است که درس‌های آموزشی انتخابی همزمان فارسی و انگلیسی هستند و در نتیجه فرد احساس می کند که درس‌های انگلیسی داده شده در حقیقت بخشی توسعه یافته از واژه نامه و دایره لغات فارسی او هستند و به قولی دیگر زبانی جدید نیاموخته بلکه همان زبان مادری اش را توسعه داده است که این شکل یادگیری زبان عالی ترین و صحیح ترین شکل ممکن برای آموختن یک زبان جدید است.


  مجموعه یادگیری انگلیسی در رویا با حضور بیش از پنجاه مهندس و روانشناس و زبان شناس تهیه شده است و در نوع خود عالی ترین شکل آموزش سریع زبان انگلیسی برای تمام سنین محسوب می شود.  شماره مجوز: ۱۵۵/۸۱۱۰۱


  اورجینال

  درصد :5

  قیمت ویژه: 8,800 تومان

  درصد :5


  رفتم ماشینو از پارکینگ بگیرم یارو میپرسه میرید داخل ؟
  میگم پَ نه پَ دیگه مزاحمتون نمیشم فقط به ماشینم بگید من دم در منتظرشم !

  حموم بودم ، مامانم می زنه به در می گم بله ؟ می گه حمومی ؟

  میگم پَ نه پَ اینجا لندنه ، صدای منو از رادیو بی بی سی می شنوی !
  میگه : در زدم بگم مهمونها اومدن دختراشون هم رفتن تو اتاقت داران با کامپیوترت کار میکنند ، لباس و حوله ات رو هم از پشت در برمیدارم که امشب رو لندن بمونی تا درک و فهم درست جواب دادن رو یاد بگیری ، آها یه چیز دیگه احتمالا آبگرمکن رو هم خاموش میکنم !!

  داشتم تلویزیون میدیدم .
  بعد مادر بزرگم اومده کانال رو عوض کرده بعد به من میگه داشتی میدیدی ؟!
  گفتم پَ نه پَ داشتم گرمش میکردم تا شما بیای ببینی !
  دسته بندی :
  نظرات پست
  این نظر توسط steamfestnz در تاریخ سه شنبه 9 بهمن 1397 09:47 ق.ظ ارسال شده است
  <a href="http://www.maruldeaur.com/ralph-lauren-polo-long-sleeve-red-polor">ralph lauren polo long sleeve red</a> <a href="http://www.magaview.com/limited-greg-hardy-throwback-jersey-dallas-cowboys-76-alternate-white-nflf">limited greg hardy throwback jersey dallas cowboys 76 alternate white</a> <a href="http://www.izpanno.com/girls-north-face-ski-jacket-northfacer">girls north face ski jacket</a> <a href="http://www.dutting.com/burberry-scarf-purple-eye-scarfa">burberry scarf purple eye</a> <a href="http://www.paypalwar.com/buy-adidas-predator-skot">buy adidas predator</a> <a href="http://www.hungrygatorpr.com/hermes-scarf-price-singapore-property-services-scarff">hermes scarf price singapore property services</a>
  [url=http://www.steamfestnz.com/]steamfestnz[/url]

  این نظر توسط hoakimcham در تاریخ سه شنبه 9 بهمن 1397 09:46 ق.ظ ارسال شده است
  <a href="http://www.dystopianflix.com/nobis-vest-nike-off-white-nobisa">nobis vest nike off white</a> <a href="http://www.debbieoleary.com/ralph-lauren-beige-bag-polor">ralph lauren beige bag</a> <a href="http://www.instabitgram.com/elite-jawuan-james-youth-jersey-miami-dolphins-72-home-aqua-green-nflb">elite jawuan james youth jersey miami dolphins 72 home aqua green</a> <a href="http://www.sinririnsyo.com/the-north-face-mens-aconcagua-jacket-review-northfacer">the north face mens aconcagua jacket review</a> <a href="http://www.chrissinacori.com/burberry-cashmere-scarf-camel-check-engine-scarfc">burberry cashmere scarf camel check engine</a> <a href="http://www.mezgitofis.com/new-balance-womens-993-skot">new balance womens 993</a>
  [url=http://www.hoakimcham.com/]hoakimcham[/url]

  این نظر توسط maximephilips در تاریخ سه شنبه 9 بهمن 1397 09:45 ق.ظ ارسال شده است
  <a href="http://www.hieuphamdmd.com/coach-tattersall-wristlet-quest-coache">coach tattersall wristlet quest</a> <a href="http://www.loanswithcash.com/men-nobis-higgins-website-nobisa">men nobis higgins website</a> <a href="http://www.tasdizayni.com/mens-grey-ralph-lauren-polo-shirt-polor">mens grey ralph lauren polo shirt</a> <a href="http://www.nipiservices.com/atlanta-falcons-36-kemal-ishmael-white-road-nike-elite-jersey-nfla">atlanta falcons 36 kemal ishmael white road nike elite jersey</a> <a href="http://www.blogtourney.com/north-face-apex-bionic-jacket-asphalt-grey-northfacer">north face apex bionic jacket asphalt grey</a> <a href="http://www.renightmare.com/fendi-scarf-purple-fabric-scarfe">fendi scarf purple fabric</a>
  [url=http://www.maximephilips.com/]maximephilips[/url]

  این نظر توسط allinforchrist در تاریخ دوشنبه 8 بهمن 1397 08:17 ب.ظ ارسال شده است
  <a href="http://www.lasdamas.net/nike-free-flyknit-3.0-dam%C3%A4nner-rosa-gold-butye">nike free flyknit 3.0 dam盲nner rosa gold</a> <a href="http://www.lavoilebleue.net/salomon-s-lab-xt-6-herren-laufen-schuhe-quality-scarped">salomon s lab xt 6 herren laufen schuhe quality</a> <a href="http://www.lifechurchindy.net/jordan-melo-m10-negro-azul-schuhea">jordan melo m10 negro azul</a> <a href="http://www.lincei.net/air-jordan-30-blau-rosa-kurpesb">air jordan 30 blau rosa</a> <a href="http://www.litpower.net/nike-lunar-presto-kvinders-schuhef">nike lunar presto kvinders</a> <a href="http://www.lngstation.net/nike-kyrie-3-r%C3%B8d-and-sort-lyrics-butye">nike kyrie 3 r酶d and sort lyrics</a>
  allinforchrist http://www.allinforchrist.net/

  این نظر توسط bradleykountryacres در تاریخ دوشنبه 8 بهمن 1397 08:17 ب.ظ ارسال شده است
  <a href="http://www.scifisummercon.net/nike-cortez-classic-l%C3%A6r-hvit-schuhee">nike cortez classic l忙r hvit</a> <a href="http://www.seitoncursos.net/nike-hyperfuse-rosso-october-kurpesc">nike hyperfuse rosso october</a> <a href="http://www.shuptrinefineart.net/nike-zoom-pegasus-32-azul-gris-butyf">nike zoom pegasus 32 azul gris</a> <a href="http://www.siragon.net/nike-air-max-for-bon-march%C3%A9-with-free-shipping-scarpee">nike air max for bon march茅 with free shipping</a> <a href="http://www.smartymail.net/nike-free-run-dam%C3%A4nner-schwarz-and-rosa-schuhea">nike free run dam盲nner schwarz and rosa</a> <a href="http://www.smokeyhollowfarm.net/femminile-asics-gel-kinsei-4-bianca-rosa-kurpesc">femminile asics gel kinsei 4 bianca rosa</a>
  bradleykountryacres http://www.bradleykountryacres.net/

  این نظر توسط tidewaterusadance در تاریخ دوشنبه 8 بهمن 1397 08:17 ب.ظ ارسال شده است
  <a href="http://www.emtecsolutions.net/nike-air-zoom-90-it-blanco-quartz-butyc">nike air zoom 90 it blanco quartz</a> <a href="http://www.erikspeyer.net/nike-lebron-14-amarillo-gris-scarpeb">nike lebron 14 amarillo gris</a> <a href="http://www.etuckerart.net/adidas-zx-750-trainers-gris-p%C3%BArpura-azul-kurpesf">adidas zx 750 trainers gris p煤rpura azul</a> <a href="http://www.etxahec.net/nike-air-max-tn-hombres-zapatos-negro-blanco-2007-specs-scarpea">nike air max tn hombres zapatos negro blanco 2007 specs</a> <a href="http://www.eurekapps.net/maschio-nike-air-max-2017-oro-arancia-obuvb">maschio nike air max 2017 oro arancia</a> <a href="http://www.evccharlotte.net/asics-gel-kayano-20-l%C3%B8ping-sko-kvinners-quilt-chaussuresd">asics gel kayano 20 l酶ping sko kvinners quilt</a>
  tidewaterusadance http://www.tidewaterusadance.net/

  این نظر توسط disorderedliberty در تاریخ دوشنبه 8 بهمن 1397 08:17 ب.ظ ارسال شده است
  <a href="http://www.historicsheds.net/adidas-neo-scarpe-high-tops-online-schuheb">adidas neo scarpe high tops online</a> <a href="http://www.hochschulschrift.net/air-jordan-10-gs-fusion-r%C3%B8d-l%C3%A6der-butyc">air jordan 10 gs fusion r酶d l忙der</a> <a href="http://www.hotvape.net/nike-flyknit-racer-trainer-sort-hvid-obuvf">nike flyknit racer trainer sort hvid</a> <a href="http://www.hungate.net/air-max-1-bianca-blu-grigio-obuvf">air max 1 bianca blu grigio</a> <a href="http://www.idreamtan.net/nike-light-up-chaussures-argent-blanc-kurpese">nike light up chaussures argent blanc</a> <a href="http://www.ikkunatehdas.net/nike-air-max-90-marine-blanc-rose-schuhee">nike air max 90 marine blanc rose</a>
  disorderedliberty http://www.disorderedliberty.net/

  این نظر توسط bonodescuento در تاریخ چهارشنبه 3 بهمن 1397 07:51 ق.ظ ارسال شده است
  <a href="http://www.shipmancomm.com/nike-limited-mens-pittsburgh-steelers-84-antonio-brown-80th-anniversary-throwback-nfl-jersey-89.99-nflv">nike limited mens pittsburgh steelers 84 antonio brown 80th anniversary throwback nfl jersey 89.99</a> <a href="http://www.rahwindsor.com/nike-kobe-8-elite-black-and-gold-shoesg">nike kobe 8 elite black and gold</a> <a href="http://www.weisseditions.com/nike-kyrie-3-weave-blue-white-shoesb">nike kyrie 3 weave blue white</a> <a href="http://www.healtobfree.com/parajumper-jackets-montreal-parajumpersr">parajumper jackets montreal</a> <a href="http://www.klarinetino.com/coach-handbags-shop-online-coachr">coach handbags shop online</a> <a href="http://www.cantleylaw.com/2014-15-real-madrid-2-varane-away-pink-soccer-long-sleeve-shirt-kit-nflv">2014 15 real madrid 2 varane away pink soccer long sleeve shirt kit</a>
  bonodescuento http://www.bonodescuento.com/

  این نظر توسط freonsystem در تاریخ چهارشنبه 3 بهمن 1397 07:51 ق.ظ ارسال شده است
  <a href="http://www.moldedeps.com/nike-huarache-white-metallic-skob">nike huarache white metallic</a> <a href="http://www.hollerrealtor.com/nike-free-rn-university-red-sangria-sneakerb">nike free rn university red sangria</a> <a href="http://www.nathansills.com/mackage-leather-jacket-with-hood-mackager">mackage leather jacket with hood</a> <a href="http://www.walkerhut.com/mennns-nike-air-max-90-hvit-shoesn">mennns nike air max 90 hvit</a> <a href="http://www.freemmark.com/burberry-self-tie-bow-tie-tier">burberry self tie bow tie</a> <a href="http://www.sncforu.com/hermes-ledoux-scarf-scarfr">hermes ledoux scarf</a>
  freonsystem http://www.freonsystem.com/

  این نظر توسط yolkedprotein در تاریخ پنجشنبه 20 دی 1397 02:20 ق.ظ ارسال شده است
  <a href="http://www.shoutwithus.com/adidas-forum-mid-black-and-white-quartz-sportse">adidas forum mid black and white quartz</a> <a href="http://www.leviandval.com/nike-paul-rodriguez-9-womens-pink-yellow-runningd">nike paul rodriguez 9 womens pink yellow</a> <a href="http://www.buysfohomes.com/andrew-whitworth-77-jersey-knit-nflg">andrew whitworth 77 jersey knit</a> <a href="http://www.canusapos.com/air-max-95-brown-and-orange-skoa">air max 95 brown and orange</a> <a href="http://www.moveinplace.com/adidas-yeezy-boost-350-grey-orange-black-runningd">adidas yeezy boost 350 grey orange black</a> <a href="http://www.thecreditgods.com/billig-nike-air-max-tavas-kvinders-lyser%C3%B8d-runningf">billig nike air max tavas kvinders lyser酶d</a>
  yolkedprotein http://www.yolkedprotein.com/

  این نظر توسط terrysammons در تاریخ پنجشنبه 20 دی 1397 02:20 ق.ظ ارسال شده است
  <a href="http://www.motiongfxart.com/oakley-sunglasses-sport-your-colors-sunglassesa">oakley sunglasses sport your colors</a> <a href="http://www.myesulix.com/brooklyn-nets-cap-silver-hatf">brooklyn nets cap silver</a> <a href="http://www.aquivla.com/ray-ban-flash-lens-copper-pipe-sunglassesg">ray ban flash lens copper pipe</a> <a href="http://www.rankfencing.com/adidas-climacool-shoes-2016-skox">adidas climacool shoes 2016</a> <a href="http://www.naturabolt.com/nike-free-flyknit-5.0-colorway-jack-skoc">nike free flyknit 5.0 colorway jack</a> <a href="http://www.capitanleston.com/air-jordan-4-mens-orange-gold-skob">air jordan 4 mens orange gold</a>
  terrysammons http://www.terrysammons.com/

  این نظر توسط inanaktar در تاریخ پنجشنبه 20 دی 1397 02:18 ق.ظ ارسال شده است
  <a href="http://www.mycqhair.com/adidas-rose-englewood-low-2-hour-sneakere">adidas rose englewood low 2 hour</a> <a href="http://www.ecofunshop.com/adidas-superstar-london-footc">adidas superstar london</a> <a href="http://www.rawhouseibiza.com/ladies-adidas-gazelle-skox">ladies adidas gazelle</a> <a href="http://www.myflipsstore.com/kobe-10-navy-blue-court-sportsd">kobe 10 navy blue court</a> <a href="http://www.pompaolipanas.com/black-white-coach-purse-coachr">black white coach purse</a> <a href="http://www.advobrite.com/nike-dallas-cowboys-17-dwayne-harris-limited-navy-blue-throwback-alternate-jersey-nfle">nike dallas cowboys 17 dwayne harris limited navy blue throwback alternate jersey</a>
  inanaktar http://www.inanaktar.com/

  این نظر توسط ralph lauren zapatos beige azul در تاریخ سه شنبه 18 دی 1397 02:57 ق.ظ ارسال شده است
  <a href="http://www.airwilwow.com/nike-lunarglide-5-running-shoes-trainersd">nike lunarglide 5 running shoes</a> <a href="http://www.welovespinach.com/mens-nike-air-max-tailwind-7-gold-pink-runninga">mens nike air max tailwind 7 gold pink</a> <a href="http://www.rustysweb.com/kd-8-oransje-and-bl%C3%A5-angels-kurpesb">kd 8 oransje and bl氓 angels</a> <a href="http://www.matesyconta.com/authentic-ray-ban-aviator-sunglassesr">authentic ray ban aviator</a> <a href="http://www.undiabueno.com/nike-dallas-cowboys-jesse-holley-16-limited-navy-blue-team-color-jersey-nflb">nike dallas cowboys jesse holley 16 limited navy blue team color jersey</a> <a href="http://www.theangelsden.com/air-jordan-13-2017-skot">air jordan 13 2017</a>
  ralph lauren zapatos beige azul http://www.neodipol.com/ralph-lauren-zapatos-beige-azul-polor

  این نظر توسط nfl michael crabtree youth limited black jersey 15 baltimore ravens nike alternate vapor untouchable در تاریخ سه شنبه 18 دی 1397 02:57 ق.ظ ارسال شده است
  <a href="http://www.iwansulistyo.com/green-orange-womens-new-balance-77-shoes-trainerse">green orange womens new balance 77 shoes</a> <a href="http://www.frejahedvall.com/adidas-neo-gul-sko-online-chaussuresa">adidas neo gul sko online</a> <a href="http://www.yanbutravel.com/grey-mens-nike-zoom-pegasus-31-footg">grey mens nike zoom pegasus 31</a> <a href="http://www.pgcsymposium.com/polo-ralph-lauren-rouge-polo-shirt-polo_m">polo ralph lauren rouge polo shirt</a> <a href="http://www.songtruong.com/womens-arizona-cardinals-jersey-nflt">womens arizona cardinals jersey</a> <a href="http://www.szbbjdn.com/jordan-7-female-hot-pink-trainersd">jordan 7 female hot pink</a>
  nfl michael crabtree youth limited black jersey 15 baltimore ravens nike alternate vapor untouchable http://www.toddystewart.com/nfl-michael-crabtree-youth-limited-black-jersey-15-baltimore-ravens-nike-alternate-vapor-untouchable-nflt

  این نظر توسط flyboardab در تاریخ شنبه 15 دی 1397 06:13 ب.ظ ارسال شده است
  <a href="http://www.itlooksohot.com/silver-black-womens-nike-shox-shoes-sneakere">silver black womens nike shox shoes</a> <a href="http://www.isiklardamper.com/elite-mike-brown-jersey-jacksonville-jaguars-12-alternate-black-nfld">elite mike brown jersey jacksonville jaguars 12 alternate black</a> <a href="http://www.phihochdrei.com/nike-toki-slip-txt-herre-guld-shoesc">nike toki slip txt herre guld</a> <a href="http://www.firmayoga.com/jordan-1-black-gum-jordan-laser-skof">jordan 1 black gum jordan laser</a> <a href="http://www.rayyanstore.com/nike-free-3.0-v4-womens-light-green-urine-sportse">nike free 3.0 v4 womens light green urine</a> <a href="http://www.faithboxwomen.com/adidas-nmd-runner-dam%C3%A4nner-rot-runningd">adidas nmd runner dam盲nner rot</a>
  flyboardab http://www.flyboardab.com/

  این نظر توسط mnkcruises در تاریخ شنبه 15 دی 1397 06:12 ب.ظ ارسال شده است
  <a href="http://www.redshadowclub.com/cardinals-52-michael-wacha-red-alternate-stitched-mlb-jersey-nflc">cardinals 52 michael wacha red alternate stitched mlb jersey</a> <a href="http://www.pyrpoint.com/silver-white-womens-air-jordan-horizon-shoes-skoa">silver white womens air jordan horizon shoes</a> <a href="http://www.wimpley.com/nike-air-max-90-infrared-canada-runningd">nike air max 90 infrared canada</a> <a href="http://www.stylejinx.com/nike-air-max-90-hot-lime-runninge">nike air max 90 hot lime</a> <a href="http://www.fpbsmeeting.com/kansas-city-royals-newsboy-hat-2017-hata">kansas city royals newsboy hat 2017</a>
  mnkcruises http://www.mnkcruises.com/

  این نظر توسط spiritkidsedu در تاریخ شنبه 15 دی 1397 06:12 ب.ظ ارسال شده است
  <a href="http://www.maribrairie.com/nike-magista-obra-light-blue-skor">nike magista obra light blue</a> <a href="http://www.notilive.com/atlanta-falcons-infant-jersey-nflr">atlanta falcons infant jersey</a> <a href="http://www.dibaricapital.com/oakland-raiders-15-michael-crabtree-olive-2017-salute-to-service-limited-jersey-nflv">oakland raiders 15 michael crabtree olive 2017 salute to service limited jersey</a> <a href="http://www.pandrosos.com/ralph-lauren-large-pony-hoodie-polor">ralph lauren large pony hoodie</a> <a href="http://www.krystaltls.com/nike-air-max-90-essential-womens-pink-black-trainersce">nike air max 90 essential womens pink black</a> <a href="http://www.sotainvalidi.com/ray-ban-2140-new-wayfarer-sunglassesr">ray ban 2140 new wayfarer</a>
  spiritkidsedu http://www.spiritkidsedu.com/

  این نظر توسط iamfitshop در تاریخ شنبه 15 دی 1397 06:12 ب.ظ ارسال شده است
  <a href="http://www.agedleadz.com/adidas-forum-mid-white-skor">adidas forum mid white</a> <a href="http://www.nomoreash.com/minnesota-vikings-stitched-jersey-nflr">minnesota vikings stitched jersey</a> <a href="http://www.ileriayakkabi.com/oakland-raiders-15-michael-crabtree-olive-2017-salute-to-service-limited-jersey-nflv">oakland raiders 15 michael crabtree olive 2017 salute to service limited jersey</a> <a href="http://www.tickboxit.com/beige-ralph-lauren-shirt-polor">beige ralph lauren shirt</a> <a href="http://www.hangrysquad.com/nike-lunar-tempo-mens-blue-yellow-trainersce">nike lunar tempo mens blue yellow</a> <a href="http://www.gbhuren.com/vintage-ray-ban-wayfarer-tortoise-shell-sunglassesr">vintage ray ban wayfarer tortoise shell</a>
  iamfitshop http://www.iamfitshop.com/

  این نظر توسط thedirtytaco در تاریخ شنبه 15 دی 1397 06:11 ب.ظ ارسال شده است
  <a href="http://www.basketballwc.com/womens-air-jordan-retro-10-skou">womens air jordan retro 10</a> <a href="http://www.vapequalite.com/are-nike-free-run-good-for-long-distance-sportsd">are nike free run good for long distance</a> <a href="http://www.sangcheviet.com/coach-small-zip-around-wallet-coachr">coach small zip around wallet</a> <a href="http://www.rispaqoutiano.com/game-lamar-miller-jersey-miami-dolphins-26-home-aqua-green-nfld">game lamar miller jersey miami dolphins 26 home aqua green</a> <a href="http://www.newstarlines.com/nike-kd-7-customized-oregon-sportsb">nike kd 7 customized oregon</a> <a href="http://www.samexllc.com/orange-pink-mens-nike-foamposite-shoes-trainersf">orange pink mens nike foamposite shoes</a>
  thedirtytaco http://www.thedirtytaco.com/

  این نظر توسط javlust در تاریخ جمعه 14 دی 1397 12:17 ق.ظ ارسال شده است
  <a href="http://www.alfiekaye.com/ralph-lauren-quarter-zip-sweater-polor">ralph lauren quarter zip sweater</a> <a href="http://www.lateraline.com/mulberry-bag-deals-mulberryr">mulberry bag deals</a> <a href="http://www.primumlive.com/coach-square-crossbody-coachr">coach square crossbody</a> <a href="http://www.fonepsi.com/fendi-signature-bag-fendir">fendi signature bag</a> <a href="http://www.kainstory.com/99-jae-crowder-jersey-nflv">99 jae crowder jersey</a> <a href="http://www.dandrehobl.com/converse-all-star-shoesz">converse all star</a>
  javlust http://www.javlust.com/

  این نظر توسط tomtaylorblog در تاریخ یکشنبه 9 دی 1397 01:54 ق.ظ ارسال شده است
  <a href="http://www.ictbel.com/adidas-samba-super-brown-suede-skou">adidas samba super brown suede</a> <a href="http://www.ioioland.com/nike-zoom-vomero-womens-sale-paper-runninge">nike zoom vomero womens sale paper</a> <a href="http://www.sesliesenyurt.com/air-jordan-xi-11-derek-jeter-by-dank-customs-zapatosu">air jordan xi 11 derek jeter by dank customs</a> <a href="http://www.wethinkjerky.com/air-max-2017-rosa-and-schwarz-man-chaussuresa">air max 2017 rosa and schwarz man</a> <a href="http://www.dadees.com/daryl-worley-26-jersey-knit-nflf">daryl worley 26 jersey knit</a> <a href="http://www.pickwickcrc.com/jordan-6-infered-valentine-runningg">jordan 6 infered valentine</a>
  tomtaylorblog http://www.tomtaylorblog.com/

  این نظر توسط makerwins در تاریخ شنبه 8 دی 1397 02:13 ب.ظ ارسال شده است
  <a href="http://www.nartaky.com/zx-flux-gore-tex-negro-chaussuresf">zx flux gore tex negro</a> <a href="http://www.rapheroes.com/air-max-90-gs-negro-dark-gris-von-nike-sportswear-scarpee">air max 90 gs negro dark gris von nike sportswear</a> <a href="http://www.renostretch.com/blue-jays-54-roberto-osuna-camo-realtree-collection-cool-base-stitched-mlb-jersey-nfls">blue jays 54 roberto osuna camo realtree collection cool base stitched mlb jersey</a> <a href="http://www.tooskastudio.com/ralph-lauren-stripe-polo-pink-brown-polox">ralph lauren stripe polo pink brown</a> <a href="http://www.celtivision.com/nfl-haason-reddick-womens-maroon-43-arizona-cardinals-nike-backer-long-sleeve-t-shirt-nflz">nfl haason reddick womens maroon 43 arizona cardinals nike backer long sleeve t shirt</a> <a href="http://www.illustrateh.com/air-jordan-retro-30-hommesthe-verte-bleu-ciel-kurpesc">air jordan retro 30 hommesthe verte bleu ciel</a>
  makerwins http://www.makerwins.com/

  این نظر توسط irecaconfort در تاریخ شنبه 8 دی 1397 02:13 ب.ظ ارسال شده است
  <a href="http://www.czappmasonry.com/kd-9-tutti-bianca-oro-obuvc">kd 9 tutti bianca oro</a> <a href="http://www.hiussalipiilo.com/air-jordan-9-wei%C3%9F-schwarz-grau-scarpea">air jordan 9 wei脽 schwarz grau</a> <a href="http://www.olgroupusainc.com/asics-gel-noosa-tri-9-bleu-violet-chaussuresg">asics gel noosa tri 9 bleu violet</a> <a href="http://www.shahsmkj.com/nike-air-max-2017-gr%C3%BCn-silber-kurpesf">nike air max 2017 gr眉n silber</a> <a href="http://www.theuntamedco.com/nike-air-max-tn-herre-sko-sort-gul-rice-obuva">nike air max tn herre sko sort gul rice</a> <a href="http://www.wsendeavors.com/womens-ralph-lauren-pony-brown-red-polot">womens ralph lauren pony brown red</a>
  irecaconfort http://www.irecaconfort.com/

  این نظر توسط advertiseguns در تاریخ شنبه 8 دی 1397 02:11 ب.ظ ارسال شده است
  <a href="http://www.dronesofusa.com/lebron-13-svart-and-gull-bars-scarpeg">lebron 13 svart and gull bars</a> <a href="http://www.eonkraftwerke.com/nike-pegasus-32-vente-raleigh-nc-kurpesf">nike pegasus 32 vente raleigh nc</a> <a href="http://www.inpaetest.com/air-jordan-11-gul-sort-schuheg">air jordan 11 gul sort</a> <a href="http://www.lifepakused.com/air-jordan-31-naranja-gris-schuhec">air jordan 31 naranja gris</a> <a href="http://www.offshoretent.com/nike-darwin-lila-items-chaussurese">nike darwin lila items</a> <a href="http://www.tmtfiltre.com/adidas-gazelle-boost-sort-rock-butyg">adidas gazelle boost sort rock</a>
  advertiseguns http://www.advertiseguns.com/

  این نظر توسط myfraimz در تاریخ جمعه 7 دی 1397 02:20 ب.ظ ارسال شده است
  <a href="http://www.miendiation.com/game-jerry-hughes-jersey-buffalo-bills-55-home-royal-blue-nflc">game jerry hughes jersey buffalo bills 55 home royal blue</a> <a href="http://www.powfarm.com/nike-roshe-run-hot-pink-menta-total-orange-runningf">nike roshe run hot pink menta total orange</a> <a href="http://www.nongmobacon.com/35-authentic-grant-hill-detroit-pistons-jersey-mens-adidas-nba-purple-throwback-1995-all-nflv">35 authentic grant hill detroit pistons jersey mens adidas nba purple throwback 1995 all</a> <a href="http://www.rentalloka.com/jordan-10-original-10-kid-trainersa">jordan 10 original 10 kid</a> <a href="http://www.casamentosweb.com/air-jordan-12-or-yogurt-scarpec">air jordan 12 or yogurt</a> <a href="http://www.perheopas.com/dam%C3%A4nner-nike-free-5.0-rosa-gr%C3%BCn-wei%C3%9F-kurpesc">dam盲nner nike free 5.0 rosa gr眉n wei脽</a>
  myfraimz http://www.myfraimz.com/

  این نظر توسط donggeomdo در تاریخ جمعه 7 دی 1397 02:20 ب.ظ ارسال شده است
  <a href="http://www.daddeaze.com/nike-air-max-95-green-spain-shoeso">nike air max 95 green spain</a> <a href="http://www.debracousins.com/unisex-nike-roshe-run-floral-s%C3%B8lv-brun-kurpesb">unisex nike roshe run floral s酶lv brun</a> <a href="http://www.yankaripark.com/574-sport-zapatost">574 sport</a> <a href="http://www.yicailottery.com/custom-painted-converse-uk-shoesz">custom painted converse uk</a> <a href="http://www.calebcraw.com/salomon-fellraiser-on-vendita-xfinity-schuheb">salomon fellraiser on vendita xfinity</a> <a href="http://www.liquidputter.com/womens-brandon-graham-limited-green-nike-jersey-nfl-philadelphia-eagles-55-rush-vapor-untouchable-nflu">womens brandon graham limited green nike jersey nfl philadelphia eagles 55 rush vapor untouchable</a>
  donggeomdo http://www.donggeomdo.com/

  این نظر توسط btmtecled در تاریخ جمعه 7 دی 1397 02:20 ب.ظ ارسال شده است
  <a href="http://www.bhcsboosters.com/nike-air-huarache-gs-grau-schuheb">nike air huarache gs grau</a> <a href="http://www.denisgoulart.com/youth-nike-dallas-cowboys-11-cole-beasley-elite-navygold-throwback-alternate-nfl-jersey-nflu">youth nike dallas cowboys 11 cole beasley elite navygold throwback alternate nfl jersey</a> <a href="http://www.donggeomdo.com/adidas-zx-500-boots-skou">adidas zx 500 boots</a> <a href="http://www.ozoessaouira.com/purple-grey-womens-nike-air-max-97-shoes-runninge">purple grey womens nike air max 97 shoes</a> <a href="http://www.annomaplexel.com/new-balance-890v5-zapatosu">new balance 890v5</a> <a href="http://www.bringribben.com/adidas-yeezy-boost-350-moonrock-for-vente-chaussuresa">adidas yeezy boost 350 moonrock for vente</a>
  btmtecled http://www.btmtecled.com/

  این نظر توسط dvmengineers در تاریخ جمعه 7 دی 1397 02:20 ب.ظ ارسال شده است
  <a href="http://www.cremontana.com/nike-sb-blazer-mens-grey-red-sneakere">nike sb blazer mens grey red</a> <a href="http://www.holeninegolf.com/nike-air-max-97-gold-gr%C3%BCn-obuvc">nike air max 97 gold gr眉n</a> <a href="http://www.boobseze.com/nike-limited-nazair-jones-jersey-92-nfl-seattle-seahawks-rush-drift-fashion-youth-navy-blue-nflw">nike limited nazair jones jersey 92 nfl seattle seahawks rush drift fashion youth navy blue</a> <a href="http://www.divyangshop.com/kirk-cousins-8-washington-redskins-jersey-nflv">kirk cousins 8 washington redskins jersey</a> <a href="http://www.caveduperreux.com/air-max-2015-womens-wmns-skog">air max 2015 womens wmns</a> <a href="http://www.fabloomsilk.com/nike-mens-lebron-12-basketball-shoes-skob">nike mens lebron 12 basketball shoes</a>
  dvmengineers http://www.dvmengineers.com/

  این نظر توسط pbco924y در تاریخ جمعه 7 دی 1397 07:14 ق.ظ ارسال شده است
  <a href="http://www.k3htroya.com/jordan-super-fly-2-rot-kurpese">jordan super fly 2 rot</a> <a href="http://www.y7dbpccn.com/adidas-springblade-grigio-arancia-kit-schuheg">adidas springblade grigio arancia kit</a> <a href="http://www.z9b51ckf.com/nike-air-max-noir-zalando-scarpef">nike air max noir zalando</a> <a href="http://www.vt310g2y.com/adidas-climacool-ride-v-grigio-rosa-kurpesa">adidas climacool ride v grigio rosa</a> <a href="http://www.dhvwolje.com/adidas-nitrocharge-footbtout-bleu-vert-kurpesd">adidas nitrocharge footbtout bleu vert</a> <a href="http://www.v870k5rd.com/roshe-run-base-gr%C3%A5-geranium-r%C3%B8d-fade-obuva">roshe run base gr氓 geranium r酶d fade</a>
  pbco924y http://www.pbco924y.com/

  این نظر توسط 2o14lqiq در تاریخ جمعه 7 دی 1397 07:14 ق.ظ ارسال شده است
  <a href="http://www.q14rzxj1.com/air-jordan-retro-28-oransje-r%C3%B8d-chaussuresf">air jordan retro 28 oransje r酶d</a> <a href="http://www.9eatxi60.com/air-max-2016-kvinners-rosa-oransje-chaussuresa">air max 2016 kvinners rosa oransje</a> <a href="http://www.6klngb19.com/nike-free-run-2-uk-venta-butya">nike free run 2 uk venta</a> <a href="http://www.nawe264s.com/nike-huarache-rosado-azul-butyc">nike huarache rosado azul</a> <a href="http://www.b0mqjns5.com/nike-blazer-low-gt-skate-sko-scarpeg">nike blazer low gt skate sko</a> <a href="http://www.oiev6b3d.com/curry-3-human-torch-scarpe-nero-chaussuresc">curry 3 human torch scarpe nero</a>
  2o14lqiq http://www.2o14lqiq.com/

   
  لبخندناراحتچشمک
  نیشخندبغلسوال
  قلبخجالتزبان
  ماچتعجبعصبانی
  عینکشیطانگریه
  خندهقهقههخداحافظ
  سبزقهرهورا
  دستگلتفکر
  نمایش نظرات 31 تا 60